Cennik cięcia wodą

Dla Ciebie wytniemy wszystko – wszystko, co możliwe…

Ważnym dla nas aspektem jest zadowolenie klienta, dlatego pracę wykonujemy sumiennie oraz z dbałością o detale. Precyzyjne cięcia wodą zawdzięczamy profesjonalistom zatrudnionym w naszej firmie. Liczba naszych realizacji i zadowolonych użytkowników cały czas rośnie. Ostateczny wygląd cięć wodnych tworzonych przez nasz zespół można zobaczyć w zakładce „Galeria”. Jest ich naprawdę dużo, a wszystkie z nich są zupełnie inne, dlatego też każdą wycenę traktujemy indywidualnie.

Cięcie wodą – cennik

Koszt prostych cięć omawiamy z klientem podczas rozmowy, zaś cennik cięcia wodą przy bardziej złożonym projekcie ustalamy na podstawie dostarczonego pliku DXF lub DWG. Wystarczy najprostszy szkic PDF bądź odręczny rysunek z wymiarami. Jeśli napotkasz jakieś problemy ze swoim projektem, możesz skontaktować się z nami.

Co wpływa na cenę cięcia wodą?

Nasze cięcia wykonywane są za pomocą sprzętu wykorzystującego nowoczesne technologie. Cennik cięcia wodą zależy od wielu różnych czynników, a zaliczają się do nich:

  • parametry materiału: cennik usługi może zmienić się w zależności od rodzaju surowca, który ma zostać przecięty. Drugim parametrem jest grubość. Wpływa ona na czas pracy, a co za tymi idzie, również na koszta,
  • kształt linii: nietypowe poprowadzenie linii cięcia może zwiększać koszt,
  • poziom skomplikowania: wpływa on bezpośrednio na czas wykonywanej usługi lub na ewentualne poprawki,
  • jakość powierzchni materiału: cennik cięcia różni się w zależności od jakości materiału.

Kliknij i zamów wycenę swojego projektu – odpowiemy bardzo szybko.